fbpx

Oprawa oczu

Home / Oprawa oczu

Styliazcja brwi

i oprawy oka

Usługa uzupełniająca podstawowy zabieg stylizacji brwi. Metoda depilacji brwi woskiem pozwala w bezbolesny sposób usunąć niechciane włoski z okolicy brwi i nadać im pożądany kształt.

Mayamy Brow Henna oparta jest wyłącznie na naturalnych składnikach, nie zawiera utleniaczy. Henna pudrowa z efektem utrzymującym się 5-14 dni na skórze i do 7 tygodni na włoskach. W czasie zabiegu wykonywany jest rysunek brwi dostosowany do anatomicznej budowy twarzy. W ofercie dostępne są cztery kolory, które można dowolnie łączyć uzyskując pożądany odcień. Produkty MAYAMY gwarantują także idealne krycie siwych włosów.

Koloryzacja rzęs przy pomocy farbki Bronsun – bezpieczny sposób na długotrwałe podkreślenie rzęs i nadanie im głębokiego, wyrazistego koloru.

Koloryzację rzęs można wzbogacić o dodatkową usługę:

+ 20 zł regeneracja z Botox’em

Nitkowanie to popularna metoda usuwania niechcianego owłosienia, pozwala na usunięcie najmniejszych włosków bez nadmiernego podrażnienia i ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej.

Botox to nazwa odżywczego preparatu na bazie keratyny i składników mineralnych, zabieg regeneracji brwi przy jego pomocy polecany jest dla osób po zabiegu laminacji brwi lub rzęs czy też dla osób chcących zapuścić włoski.

Każdą usługę z zakresu stylizacji brwi i oprawy oka można wzbogacić o odżywianie włosków Botoxem.

Klasyczna metoda regulacji brwi, wykonana przy pomocy pęsety.

Stylizacja brwi z regulacją to podstawowa usługa z zakresu oprawy oka. Polega na koloryzacji brwi farbką Bronsun lub tradycyjną henną proszkową. Efektem zabiegu są idealnie podkreślone brwi, dopasowane do kształtu twarzy. Zabieg jest łączony z regulacją pęsetą.

Każdy zabieg stylizacji brwi można wzbogacić o dodatkową usługę:

+20 zł nitkowanie brwi,

+10 zł depilacja brwi woskiem,

+20 zł odżywianie włosków keratynowym preparatem – Botoxem.

Laminacja
farbką Bronsun