fbpx

Justyna Wojnowska

Linergistka
Justyna Wojnowska

Linergistka, wyróżniona Mistrzyni Polski International PMU Championship 2019, trener PMU, Instruktor Mayamy Brow Henna, kosmetolog, makijażystka.

Założycielka salonu MediBella. W branży kosmetycznej pracuje od 2011 roku. Swoją przygodę z makijażem permanentnym rozpoczęła w marcu 2013 roku od szkolenia pod okiem Magdaleny Bogulak w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc – Warszawskim Centrum Szkoleniowym Long Time Liner.

Następnym krokiem w październiku 2015 roku było szkolenie na włoskiej marce Biotek – zaawansowane techniki pigmentacji oraz pigmentacja medyczna pod okiem Wioletty Drożdż. Cały czas udoskonala swój warsztat oraz uzupełnia swoją wiedzę, jeżdżąc na szkolenia w Polsce lub za granicą.

W lutym 2016 roku ukończyła kurs pigmentacji medycznej brodawki u kobiet po mastektomii, teraz wykonuje zabiegi bezpłatnie w ramach ogólnopolskiego projektu „Motyle Świadomości”. Tego samego roku ukończyła Szkołę Trenerów w Centrum Szkoleń Progress w Bydgoszczy.  Od 2016 uczestniczy w corocznym Worldwide Event Biotek we Włoszech. Winter Conference 2018. Wzięła także udział w I Gali PMU w Sopocie w sierpniu 2017 gdzie otrzymała I miejsce w kategorii pigmentacja brwi ombre. W zakresie kolorymetrii szkoliła się u mistrza świata w makijażu Olafa Tabaczyńskiego oraz Kamili Kacy.

Od sierpnia 2018 r. jest oficjalnym trenerem makijażu permanentnego na urządzeniach polskiej marki Professional Master Line .

We wrześniu 2018 r. została instruktorem zabiegów henny pudrowej Mayamy Brow Henna.

Ukończyła roczną Szkołę dla Trenerów makijażu permanentnego w placówce Naturalny Permanentny Agnieszka Zapała w Piasecznie. Dodatkowym atutem jest także ukończony kurs pedagogiczny.

W kwietniu 2019 roku, Justyna uzyskała tytuł Mistrzyni w kategorii Permanent Makeup Lips na International PMU Championship 2019, wykonując makijaż permanentny uznany za najlepszy. Zdobyła również Wicemistrzostwo w kategorii Permanent Makeup Eyeliner. W ten sposób kolejny raz pokazała klasę i pewną rękę w dziedzinie makijażu permanentnego, którym zajmuje się na co dzień z ogromnym zamiłowaniem.

Pasjonatka swojego zawodu. W pracy skupiona i perfekcyjna, na co dzień wulkan energii. Jest ekspertem w dziedzinie makijażu permanentnego i pigmentacji medycznej. Do każdego klienta podchodzi bardzo indywidualnie, tak by podkreślać naturalne piękno.

Jej drugą pasją są podróże, każdą wolna chwilę spędza na łonie natury. Jej marzeniem jest kiedyś połączyć obie pasje by móc przekazywać swoją wiedzę także w innych krajach.